logotyp

Obnovení provozu MŠ, podmínky+prohlášení


Otevření MŠ !!!!!!!!!

Po dohodě se zřizovatelem
25.5.2020 mateřská škola opět zahájí provoz.

Děti budou přebírány od doprovázejících osob již u vchodu do MŠ. Roušku si odloží v sáčku do skříňky.Ve školce ani na zahradě ji používat nebudou, je pouze pro případ, pokud by vzniklo v MŠ podezření z nákazy. Děti se ihned po příchodu do třídy půjdou umýt. Dbáno bude po celý den na zvýšenou hygienu. Pokud půjdou děti domů po obědě, budeme je opět předávat u vchodu do školky ve 12 hodin. Prosíme rodiče o dodržování této doby a přivádění dětí do školky do 8 hodin! Není organizačně možné, aby se zaměstnanci věnovaly dětem v šatně po této hodině. Příchod později zohledníme pouze v nejnutnějších případech po předchozí domluvě. Stejně tak prosíme o vyčkání před školkou do 12 hodin, kde všechny děti jdoucí po obědě najednou předáme. Při odpoledním vyzvedávání lze již chodit pro děti v běžnou dobu, opět vám je předáme převlečené ve dveřích.

UPOZORNĚNÍ
Pokud bude jevit dítě jakékoliv příznaky nemoci, do školky ho nepřijmeme. Při zjištění v průběhu dne budeme neprodleně kontaktovat rodiče. Současně jsme povinni hlásit tuto skutečnost na hygienickou stanici (i kdyby se jednalo pouze o rýmu).

Prosíme o výtisk prohlášení v souboru výše, které donesete vyplněné při příchodu do školky. Pokud nemáte možnost tisku, dostanete ho k vyplnění při příchodu do MŠ.

Ať už máme na veškerá opatření vlády jakýkolivKřičící názor, tyto podmínky musí být dodrženy.

Přeji pohodové dny a hlavně zdraví.
Lenka MarkováŠkolka je otevřená od 6,00 do 16,00 hodin. Děti se přijímají do osmi hodin, pokud potřebujete dítě přivést později, stačí do této doby zatelefonovat a domluvit se na pozdějším příchodu. Strava je dětem hlášena pracovní den před následujícím školním dnem, proto také odhlášení stravy musí proběhnout v tento den před následujícím školním dnem. V případě nečekané změny (nemoc, rodinná situace atd.) je možné si po domluvě nahlášenou stravu odebrat (v prvním dnu absence).


Charakteristika školky

  • školka má jedno smíšené oddělení pro děti ve věku 3-6 let
  • kapacita mateřské školy je 25 dětí
  • prostory: herna, samostatná ložnice, jídelna, výdejna, šatna, umývárna, prostorná zahrada
  • dovoz stravy ze školní jídelny – Vražkov
  • školné Kč 300,-/měsíčně

Provozní doba


Pondělí - pátek 6,00 - 16,00 hodin


https://www.facebook.com/

Created by © 2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign